Strona główna
Kategoria główna
Tutaj jesteś

Zakłady Bukmacherskie na wyścigi rowerowe w ETOTO – gdzie obstawiać Tour de Pologne, Tour de France i Vueltę?

26 kwietnia 2023 Zakłady Bukmacherskie

Za oknem coraz cieplej, a to oznacza, że wracają najpopularniejsze szosowe wyścigi kolarskie. Wieloetapowe zmagania rowerowe co roku przyciągają rzesze fanów – aby spełnić oczekiwania kibiców, bukmacher ETOTO przygotował specjalną ofertę dla miłośników kolarstwa.

Lato za oknem, rowery na trasach wyścigowych

Letnie miesiące roku bez wątpienia należą do kolarstwa. To właśnie podczas wakacji startują najpopularniejsze, wieloetapowe wyścigi rowerowe odbywające się w różnych krajach Europy. W Polsce nie brakuje miłośników tej dyscypliny – zmagania na trasie z pewnością dostarczają wyjątkowych emocji, a ponadto możemy kibicować naszym rodakom, którzy często wypadają świetnie w międzynarodowych zmaganiach.

Tego lata warto zwrócić uwagę szczególnie na trzy wydarzenia. To absolutne klasyki kolarstwa, których nie można przegapić:

  • Vuelta a España 2023 – od 26 sierpnia do 17 września, trasa o długości 3 153,8 km ze startem w Barcelonie i metą w Madrycie;
  • Tour de France – od 1 do 23 lipca, 3 404 km od hiszpańskiego Bilbao do stolicy Francji, Paryża;
  • Tour de Pologne – od 29 lipca do 4 sierpnia: ostateczna trasa jeszcze nie została ustalona, jednak wiemy już, że start odbędzie się w Poznaniu, a finisz w Krakowie.

Zakłady na kolarstwo z ETOTO

Popularność szosowych rywalizacji jest naprawdę ogromna, co widać również po liczbie zakładów zawieranych na poszczególne wydarzenia. ETOTO, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowało specjalną ofertę zdarzeń, które już niedługo będą dostępne na stronie internetowej bukmachera. Najciekawsze zakłady bukmacherskie na kolarstwo można znaleźć właśnie w ETOTO.

Na klientów ETOTO czeka kilkaset osobnych zdarzeń związanych z wyścigami kolarskimi, które co roku w różny sposób angażują sympatyków tej dyscypliny. Oferta ETOTO obejmuje szereg najważniejszych zmagań rowerowych. To nie tylko najpopularniejsze opcje, takie jak Tour de France czy Tour de Pologne, lecz także nieco mniej znane, ale wciąż bardzo wciągające wydarzenia. Wśród wyścigów, które można obstawiać za pośrednictwem strony ETOTO, znajduje się m.in. włoskie Giro d’Italia. Gracze będą mogli wskazać, kto zostanie zwycięzcą danego wyścigu szosowego, a także kto wygra dany etap.

Specjalna oferta powitalna dla nowych graczy w ETOTO

Zakłady bukmacherskie ETOTO przygotowały specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, dzięki której możliwe jest do zdobycia aż 455 zł na start! W tym celu wystarczy wprowadzić kod „ETOTO400”, który będzie dostępny przez cały kwiecień. Na bonus składają się:

  • do 355 dodatkowych środków na grę,
  • freebet w wysokości do 55 zł,
  • bonus do depozytu w wysokości 200%, do 100 zł,
  • powiększone kursy w ramach oferty „MEGA KURS”, do 200 zł.

Dzięki takiej promocji każdy nowy klient może sprawdzić swoje siły w zakładach kolarskich bez obawy o utratę środków, a także zwiększyć dostępne fundusze bez ryzyka. To świetny sposób, by nie tylko zaznajomić się z działaniem poszczególnych zdarzeń, lecz także eksperymentować ze swoją strategią w zakładach bukmacherskich. Podobnie jak w przypadku większości promocji u bukmacherów, dodatkowe fundusze można wypłacić dopiero po obróceniu środkami określoną liczbę razy. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami oferty na stronie bukmachera ETOTO, a także z imponującym wyborem zakładów na wyścigi kolarskie.

Przypominamy, że każdy zakład bukmacherski wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do bezpowrotnej utraty wpłaconych środków. Z tego względu zalecamy jedynie grę z użyciem funduszy, które możemy bezpiecznie stracić.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

piramida zdrowego odżywiania

Redakcja likebike.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Zakłady Bukmacherskie
książki o zdrowym odżywianiu

Jesteś zainteresowany reklamą?

książki o zdrowym odżywianiu